jacks
face

Prywatne imprezy w Jack's Pub

Jack's Pub znajduje się na wrocławskich Krzykach. Obiekt mieszczący się w przestronnej piwnicy jest w pełni przystosowany do urządzania imprez okolicznościowych. Posiada wyposażony bar wraz ze świetnie przeszkoloną obsługą, wygodne kanapy oraz charakterystyczne ściany z cegły. Dla wielbicieli tańca nie zabraknie również parkietu. Całość klimatu dopełnia nastrojowe oświetlenie. Niewątpliwym atutem jest również ogródek piwny, z którego klienci pubu mogą korzystać w ciepłe wieczory.

W Jack's Pub organizujemy różnego rodzaju imprezy : urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy firmowe oraz inne przyjęcia. Oferujemy również możliwość zorganizowania kameralnej imprezy weselnej czy też poprawin (do 50 osób). Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i komfort zapewniamy zespół kelnerski i ochronę podczas każdej imprezy. Na życzenie zająć możemy się także organizacją cateringu wraz z napojami i alkoholem.

Z racji tego, że każdą imprezę traktujemy jako indywidualny projekt i angażujemy się w 100%-tach, ceny ustalamy również indywidualnie. Zapytania odnośnie kosztów prosimy o przesłanie poprzez formularz w zakładce kontakt lub dzwoniąc na numer: +48 660 429 900. Profesjonalna obsługa i niezastąpiony klimat miejsca sprawią, że z nami przeżyjesz wyjątkową imprezę!
Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw adres e-mail. Będziesz wiedział pierwszy!

jacksstopka Copyright 2013 Jack`s Pub. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony internetowe wrocław

Polityka prywatności / Mapa strony